| Kemasan rincian | Kasus kayu |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 1-2 bulan |
| Syarat-syarat pembayaran | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Menyediakan kemampuan | 1 set |
| Nama merek | STAR POWER |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |
| Ukuran tubuh | Ukuran 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltase | 220V |
| Kekuatan | 400W |
| Cara penjepit | kunci pneuma |
| Kontrol tekanan udara | 0,2-1,0Mpa |